Escola de dansa Ramon Solé

Description

Description
  • DILLUNS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC AV W. CASTRO SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI PRINC N. SUÑOL SALA 1
    14:30h-15:30h PILATES OBERT R. DURÁN SALA 1
    17:30h-18:30h CLÀSSIC I INF A. DOMÈNECH SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ CLÀSSIC INF O. MARCO SALA 2
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI I I INF V. MARTIN SALA 3
    18:30h-19:30h JAZZ II JUV V. MARTIN SALA 1
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INF O. MARCO SALA 2
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI INIC INF A. DOMÈNECH SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI II AD V. MARTIN SALA 1
    19:30h-20:30h CLÀSSIC IV JUV-AD O. MARCO SALA 2
    20:00h-21:30h CLAQUÉ INTERMIG E.PORQUERAS SALA 3
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI IV AD A. LADANYI SALA 1
  • DIMARTS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC INT-AV J. M. RODRIGUEZ SALA 1
    14:30h-15:30h ON MOVE OBERT N. SUÑOL SALA 2
    17:30h-18:30h JAZZ INIC INF I. TAPIAS SALA 2
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INF A.TORRE SALA 3
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III INF A.DOMÈNECH SALA 1
    18:30h-19:30h JAZZ I INF I. TAPIAS SALA 2
    18:30h-19:30h HIP-HOP INIC INF JAVIER PULIDO SALA 3
    19:00h-20.30h CLÀSSIC V AD C. FACCO SALA 1
    19:30h-20.30h CONTEMPORANI II JUV I. LÓPEZ SALA 2
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI IV AD E.SABATÉ SALA 1
    20:30h-21.30h CLÀSSIC INIC AD L. IZAGUIRRE SALA 2
  • DIMECRES
    10:00h-11:30h CLÀSSIC AV W. CASTRO SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI AV P. CONVIDAT SALA 1
    14:00h-15:15h MODERN JAZZ INT AD I.TAPIAS SALA 2
    14:30h-15:30h PILATES OBERT R. DURÁN SALA 1
    16:30h-17:30h JAZZ IV JUV-AD V. MARTIN SALA 1
    17:30h-18:30h CLÀSSIC I INF A.DOMÈNECH SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ CLÀSSIC INF O. MARCO SALA 2
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI I INIC INF V. MARTIN SALA 3
    18:30h-19:30h JAZZ II JUV V. MARTIN SALA 1
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INF O. MARCO SALA 2
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI INIC A. LAVANYI SALA 3
    19:30h-20.30h CONTEMPORANI II JUV V. MARTIN SALA 1
    19:30h-20.30h CLÀSSIC IV JUV-AD O. MARCO SALA 2
    20:00h-21.30h CLAQUÉ INIC E.PORQUERAS SALA 3
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI IV AD A. LADANYI SALA 1
    20:30h-21.30h FUSION HIPHOP/CONTE/BREAK AD J. ROSSIN SALA 2
  • DIJOUS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC INT-AV J. M. RODRIGUEZ SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI INT-AV F. LLOBERAS SALA 1
    17:00h-18:00h CONTEMPORÀNI II JUV I. LÓPEZ SALA 1
    17:30h-18:30h JAZZ INIC INF I. TAPIAS SALA 2
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INF A.TORRE SALA 3
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III INF A.DOMÈNECH SALA 1
    18:30h-19:30h JAZZ I INF I. TAPIAS SALA 2
    18:30h-19:30h HIP HOP INIC INF JAVIER PULIDO SALA 3
    19:00h-20:30h CLÀSSIC V AD C. FACCO SALA 1
    19:30h-20:30h JAZZ III JUV V. MARTIN SALA 2
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI IV AD E.SABATÉ SALA 1
    20:30h-21:30h CONTEMPORANI INIC AD L. IZAGUIRRE SALA 2
  • DIVENDRES
    10:00h-11:30h CLÀSSIC PRINC JM RODRIGUEZ SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI PRINC AD N. SUÑOL SALA 1
    16:00h-17:30h CLÀSSIC IV JUV-AD ANNA TORREDEMER SALA 1
    16:15h-17:15h HIP-HOP  II JUV M. CARRIZO SALA 2
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA I INF A.DOMÈNECH SALA 3
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA II INF O. MARCO SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INF I. LÓPEZ SALA 2
    18:45h-20:15h CLÀSSIC VI AD J. M. RODRÍGUEZ SALA 1
    19:00h-20:00h CLASSES PARTICULARS OBERT A. LADANYI SALA 2
    20:00h-21:45h REPERTORI COREOGRÀFIC AD A. MITTELHOZER SALA 1
  • INIC (INICIACIÓ)  AV (AVANÇAT)  PRINC (PRINCIPIANT)  INT (INTERMIG)  INF (INFANTIL)  JUV (JUVENIL)  AD (ADULTS)  OBERT (TOTS  ELS NIVELLS)

 

 

 

Contact

Contact

Location

Escola de dansa Ramon Solé
Get directions

Contact

Escola de dansa Ramon Solé
  • By dancemapper
  • Email: info@dancemapper.com
[recaptcha]


Events

Escola de dansa Ramon Solé
No Eventos Found

Ratings

Escola de dansa Ramon Solé

Opiniones y valoraciones

0

0 Total
Gracias por dar tu opinión sobre esta escuela.
Service
0.0%
Ubicación
0.0%
Quality
0.0%
Others
0.0%